Del 3  - Att ha en riktning och en intention

Del 3 - Att ha en riktning och en intention

Birgitta Granström grundare av LifespidersystemTM pratar vidare efter att ha varit med och lyssnat på Janique Swedberg i avsnitt 1 och avsnitt 2 och pratar om hennes funderingar om att låta andra älska oss innan vi kan göra det själv och mycket mer. Hon pratar också om att hitta en riktning för att hitta mer mening.

Det kommer ett helt avsnitt med Birgitta längre fram när hon berättar mer om hennes liv och Lifespidersystem.

Hon är

  • Pionjär inom coaching och personlig utveckling
  • Grundare av LifeSpider System™
  • Författare, coach och systemutvecklare
  • Visionär och entreprenör inom mänsklig utveckling
  • Utvecklare av LifeSpider System™

Exempel:

Birgitta Granström har under mer än tre decennier utvecklat idéer, modeller och verktyg som hjälper människor att förstå sig själva, leva mer i linje med sina drivkrafter och skapa ett liv präglat av passion, fred och prestation. Som coach, utbildare, författare och grundare av LifeSpider System™ har hon steg för steg byggt ett sammanhängande ramverk för personlig utveckling.

Du hittar all information om hur du når Birgitta Granström här

https://www.lifespideracademy.com/

https://www.linkedin.com/in/lifespider/

Tämä jakso on lisätty Podme-palveluun avoimen RSS-syötteen kautta eikä se ole Podmen omaa tuotantoa. Siksi jakso saattaa sisältää mainontaa.

Jaksot(4)

Suosittua kategoriassa Koulutus

rss-murhan-anatomia
aamukahvilla
psykopodiaa-podcast
voi-hyvin-meditaatiot-2
rss-arkea-ja-aurinkoa-podcast-espanjasta
psykologia
kesken
rss-taysi-voima
koulu-podcast-2
rss-suomen-aa-podcast
adhd-podi
aloita-meditaatio
rss-duodecim-lehti
rss-liian-kuuma-peruna
rss-niinku-asia-on
rss-spessu
ihminen-tavattavissa-tommy-hellsten-instituutti
rss-narsisti
rahapuhetta
rss-rahamania