#398 Frykt- vs kjærlighetstog

#398 Frykt- vs kjærlighetstog

Familien til "Stine" tåler rett og slett ikke at hun og mannen hennes har valgt å ha et åpent forhold. Dette er i følge dem "feil, ekkelt og ustabilt for barna, og de kommer ikke til å akseptere dette". Også kjernekaren Petter da, som har stilt opp for svigerfamilien i alle år, blir mistenkt for å ha presset "Stine" med på dette. Sorgen er stor over hvordan ting er blitt, og spørsmålet er "Hvordan kan vi leve med å ikke bli tålt av oppvekstfamilien min?"


"Brilleprinsen" var lykkelig forelsket i sin "Prinsesse" som han jobber sammen med. Hun ga også uttrykk for at dette var et forhold hun ville satse på - helt til hun gjorde det slutt på en melding. Etter dette vil hun ikke snakke med ham, og han har ikke fått noen god forklaring på hva som skjedde, eller hvorfor. I tillegg unngår hun ham på jobben, og gjør det hele veldig vanskelig å forstå og komme over. "Hvorfor velger noen å avslutte et forhold så brått uten å ville snakke ut?"


Vi rydder litt opp i forrige ukes svar til "Stine" med kontrollerende mann - det er endel som fyrer på alle pluggene her, og det kan hende hun trenger å reagere litt mer smidig enn vi først rådet henne til.

Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Jaksot(630)

205 - Julekalender Luke 11

205 - Julekalender Luke 11

Nettrollenes tilbakemeldinger til Dora skulle bare visst - de blir med i det neste stand up showet! Og "Stine" er lei av å ta ansvar for moren sin i julen. Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

11 Joulu 28min

204 - Julekalender Luke 10 - Miniterapi

204 - Julekalender Luke 10 - Miniterapi

Vi byr på en "miniterapi" til alle som vil ha! Den kan forhåpentlig også være til hjelp for dagens "Stine" som har hatt en FÆL barndom. Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

10 Joulu 24min

203 - Julekalender Luke 9

203 - Julekalender Luke 9

Kona til "Petter" har vært syk i 10 år, men er nå relativt frisk. Dette har derimot vært tungt å bære, og nå er han følelsesmessig avslått og irritabel. Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

9 Joulu 20min

202 - Julekalender Luke 8

202 - Julekalender Luke 8

"Stine" irriterer seg over venninnene, som oppfører seg respektløst. Har det alltid vært sånn? Hvorfor legger hun merke til det nå? Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

8 Joulu 33min

201 - Julekalender Luke 7

201 - Julekalender Luke 7

Forholdet til eksen var preget av konflikter og det som høres ut som psykisk vold. Nå tåler "Stine" dårlig ueningheter på jobben, men ønsker å takle det bedre. Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

7 Joulu 17min

199 - Julekalender Luke 6

199 - Julekalender Luke 6

Reaksjoner fra gårsdagens kjipe nyhet. Og det er ikke alltid sååå lett å flytte tilbake til hjembygda... Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

6 Joulu 29min

198 - Julekalender Luke 5: En KJIP nyhet fra Dora

198 - Julekalender Luke 5: En KJIP nyhet fra Dora

En annerledes episode. Dora deler en veldig kjip nyhet fra livet sitt. Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

5 Joulu 27min

197 - Julekalender Luke 4

197 - Julekalender Luke 4

Svogeren til "Stine" er litt vel hyggelig mot henne, og sender ugreie meldinger i fylla + hun har ikke akademisk utdannelse, og det får hun stadig høre fra moren sin. Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

4 Joulu 18min

Suosittua kategoriassa Koulutus

rss-murhan-anatomia
voi-hyvin-meditaatiot-2
psykopodiaa-podcast
rss-liian-kuuma-peruna
adhd-podi
aamukahvilla
rss-narsisti
rss-vapaudu-voimaasi
rss-niinku-asia-on
rss-koira-haudattuna
dreamtalk
psykologia
rss-psykalab
rss-tyohyvinvoinnin-aakkoset
aloita-meditaatio
mielipaivakirja
rss-duodecim-lehti
dear-ladies
rss-naiseuden-helmoissa-tiipiituokioita-marikan-kanssa
rss-luonnollinen-synnytys-podcast