Lidenskap til Eierskap

Lidenskap til Eierskap

Fra lidenskap til eierskap er en podcast om livet som entreprenør og gründer. I denne podcasten vil du få innblikk i livene til en rekke entreprenører og grunnleggere i Norge, deres reise, lærdommer og erfaringer. Få et inntrykk av hva som kreves for å lykkes og hvilke fallgruver du må unngå. Lidenskap til Eierskap publiseres en gang i uken og er produsert av AJ Media. www.ajmediaco.no

Tämä podcast on lisätty Podme-palveluun avoimen RSS-syötteen kautta eikä se ole Podmen omaa tuotantoa. Siksi podcastin jaksot saattavat sisältää mainontaa.

Jaksot(43)

Digital markedsføring og frihet | Lidenskap til Eierskap ep.11 | Sivert Ridderseth

Digital markedsføring og frihet | Lidenskap til Eierskap ep.11 | Sivert Ridderseth

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter vi Sivert Ridderseth som driver RIDD Media. Han har spesialisert seg på markedsfør...

11 Touko 202329min

Klokker, filosofi og gründerlivet | Lidenskap til Eierskap ep.10 | Jon Henrik Haraldsen

Klokker, filosofi og gründerlivet | Lidenskap til Eierskap ep.10 | Jon Henrik Haraldsen

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter Jon Henrik Haraldsen. En klokkenerd, gründer og podcaster. Jon Henrik driver nettm...

4 Touko 20231h 12min

Norges fremtid, Blockchain og Sveits | Lidenskap til Eierskap ep. 9 | Sander Andersen

Norges fremtid, Blockchain og Sveits | Lidenskap til Eierskap ep. 9 | Sander Andersen

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter vi Sander Andersen - grunleggeren av EntireBody og FinPeers. Sander har flyttet ti...

27 Huhti 202350min

Lederskap, endringsprosesser og gründerlivet | Lidenskap til Eierskap ep. 8 | Inger-Lise Gårdsrud

Lederskap, endringsprosesser og gründerlivet | Lidenskap til Eierskap ep. 8 | Inger-Lise Gårdsrud

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter vi Inger-Lise "Ile" Gårdsrud. Hun er en energisk gründer som har fokus på ledelse,...

20 Huhti 202343min

Annonsering, UGC og innhold  | Lidenskap til Eierskap ep. 7 | Abel Næss

Annonsering, UGC og innhold | Lidenskap til Eierskap ep. 7 | Abel Næss

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter vi Abel Næss. Han driver et markedsføringsbyrå som jobber med nettbutikker, og fok...

13 Huhti 202341min

Management, produksjon og store personligheter | Lidenskap til Eierskap ep. 6 | André Hjorteseth

Management, produksjon og store personligheter | Lidenskap til Eierskap ep. 6 | André Hjorteseth

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no DISCLAIMER UHM Holding er kunde og samarbeidspartner av AJ Media. Vi jobber med synlighet for løpene UHM arrangerer og skaper innhold s...

30 Maalis 202352min

Gode influencere, godt innhold og rollemodeller | Lidenskap til Eierskap ep. 5 | Samuel Vedå

Gode influencere, godt innhold og rollemodeller | Lidenskap til Eierskap ep. 5 | Samuel Vedå

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter vi Samuel Vedå. Han er selv influencer, men driver også med markedsføring og manag...

23 Maalis 202337min

Hvordan skille seg ut på nett! | Lidenskap til Eierskap ep.4 | Alex Andreessen

Hvordan skille seg ut på nett! | Lidenskap til Eierskap ep.4 | Alex Andreessen

Ønsker du økt omsetning? Ta kontakt med https://www.ajmediaco.no I dagens episode av Fra Lidenskap til Eierskap møter vi Alex Andreessen. Han driver Designr og er lidenskapelig opptatt av grafisk desi...

16 Maalis 202328min

Suosittua kategoriassa Liike-elämä ja talous

sijotuskasti
mimmit-sijoittaa
psykopodiaa-podcast
rss-oivalluksia-rahasta-elamasta
rss-rahapodi
ostan-asuntoja-podcast
asuntoasiaa-paivakirjat
inderespodi
rss-karon-grilli
rahapuhetta
rss-porssipuhetta
rss-inderes
oppimisen-psykologia
vapauta-supervoimasi-podcast
rss-rahamania
lakicast
rss-paasipodi
pomojen-suusta
rss-laakispodi
rss-pariisilaiset